Vstupenkomat

 • Nákup
  po telefonu
  541 240 623
 • 2811 vstupenekprůměrná sleva 43%
 • 625 046 Kčušetřeno nákupem u nás
 • Doručení ZDARMApohodlně na váš e-mail
 • Exkluzivní cenynejlevnější vstupenky
ÚvodPodmínky užití

Podmínky užití

Děkujeme za návštěvu našich internetových stránek. Přečtěte si, prosím, následující informace před prohlížením stránek nebo poskytováním jakýchkoli osobních údajů. Tyto všeobecné podmínky užití specifikují všeobecné podmínky pro používání těchto internetových stránek. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se osobních dat či jakékoli připomínky k těmto všeobecným podmínkám, kontaktujte nás.

Sběr údajů a jejich užití

Na našich internetových stránkách shromažďujeme dva typy údajů:

 1. aktivní údaje (jako je jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo apod.), pokud jsou svobodně poskytnuty pro registraci či objednávku
 2. pasivní údaje (jako je typ vyhledávače, IP adresa, reference stránek, apod.)

Poskytnuté osobní údaje jsou použité pouze pro účely doručení objednaných služeb a zboží. Získané osobní údaje nebudeme využívat k žádným dalším marketingovým účelům.

Poskytnuté osobní údaje využijeme pouze pro účely v rámci tohoto webu. Nesdílíme osobní údaje s třetími stranami kromě výjimek uvedených dále:

Vaše osobní údaje můžeme poskytnout našim dodavatelům, kteří prodávají své zboží či služby skrze tyto internetové stránky. Údaje mohou použít pouze za účelem doručení zboží. Tito partneři jsou vázáni smluvní dohodou o zajištění ochrany osobních údajů. Osobní údaje můžeme uvolnit v případě jejich právního vyžádání nebo v případě právního procesu, řešení reklamace anebo ochrany práva, jejích zákazníků a veřejnosti. V takových případech údaje mohou zahrnovat osobní data dle uvedení odpovídajícího zákona.

Práva duševního vlastnictví

Veškerá autorská práva a jiná práva duševního vlastnictví obsažená ve veškerých textech, obrázcích a jiných materiálech na těchto internetových stránkách jsou vlastnictvím provozovatele webu nebo jsou uvedena se svolením příslušného vlastníka. Návštěvník může procházet internetové stránky, reprodukovat výpisky jejich tištěním, přenesením na hard disk nebo předáním jiným jednotlivcům za účelem jejich distribuce. Toto může být prováděno pouze za předpokladu, že nebudou porušena žádná autorská práva ani jiná vlastnická práva a za předpokladu, že na těchto reprodukcích bude napsána výše uvedená poznámka o ochranné známce. Žádná reprodukce jakékoliv části této webové stránky nesmí být prodávána nebo distribuována za účelem obchodního zisku, ani nesmí být upravována nebo zahrnuta do jakékoliv jiné práce, publikace nebo internetové stránky. Upozorňujeme rovněž, že provozovatel bude iniciativně vymáhat svá práva duševního vlastnictví v maximálním možném rozsahu daném zákonem, včetně trestního stíhání za vážné přestupky.

Server

Server, na kterém jsou internetové stránky umístěné, může být umístěn mimo stát, ze kterého stránky navštěvujete. Osobní data budeme uchovávat, zpracovávat a používat pouze v souladu s těmito všeobecnými podmínkami užití a se zákony České republiky.

Bezpečnost údajů, přístup, vymazání nebo úprava údajů

Své osobní data můžete modifikovat po přihlášení do zabezpečené části webu. Pokud již dále nemáte zájem využívat služeb tohoto webu, můžete požádat o smazání svého účtu na e-mailové adrese info@vstupenkomat.cz.

Zabezpečení údajů

Vaše osobní údaje jsou zabezpečeny. Pouze oprávnění zaměstnanci nebo dodavatelé třetích stran mají přístup k osobním údajům.

Uchování údajů

Údaje nashromážděné na těchto stránkách jsou zabezpečeny po dobu účelu jejich využití.

Aktualizace všeobecných podmínek

Vyhrazujeme si právo na změnu nebo úpravu podmínek užití a všeobecných obchodních podmínek. Je odpovědností každého uživatele těchto stránek čas od času navštívit tyto informace k revizi případných změn.

Souhlas

Prohlížením těchto internetových stránek nebo elektronickou komunikací s naší společností a poskytnutím osobních údajů na těchto stránkách jste si vědom/a a souhlasíte s využitím vámi poskytnutých údajů v rámci těchto všeobecných podmínek.

Právní ustanovení

Tyto všeobecné podmínky jsou ustanoveny a připraveny v souladu v právních předpisech České republiky. Případné výhrady podléhají Občanskému zákoníku České republiky.