Vstupenkomat

  • Nákup
    po telefonu
    541 240 623
  • 453 vstupenekprůměrná sleva 42%
  • 124 343 Kčušetřeno nákupem u nás
  • Doručení ZDARMApohodlně na váš e-mail
  • Exkluzivní cenynejlevnější vstupenky
ÚvodRock Flamengo a Karel Kahovec v Brně

Flamengo a Karel Kahovec v Brně

STÁNÍ MUSIC HALL50 ks vstupenek
301 Kč
původně590 Kč
5 chybí k aktivaciprodej ukončen
 Flamengo a Karel Kahovec v Brně

Vstupenky do sektoru Stání Music Hall. Ostatní kategorie zde

Kapela Flamengo je vedle E.T.C. Vladimíra Mišíka a Framus 5 Michala Prokopa jednou z nejvýznamnějších rockových skupin české historie a album Kuře v hodinkách (1972) je dle mnohých kritiků nejlepším rockovým albem všech dob u nás.

V 70. letech tato formace přerušila díky normalizaci činnost a slavní hudebníci se rozprchli tu k E.T.C. tu ke Karlovi Gottovi, aby nějak přežili v těžké době.Na scénu se Flamengo vrátilo v roce 2022 v sestavě s původními (Fořt, Kulhánek, Kahovec) i novými hudebníky a s vynikajícím zpěvákem Honzou Holečkem.

V roce 2022 vyšla u Supraphonu nahrávka živého vystoupení na albu Flamengo Reunion Session: Live,  kde kromě výběru skladeb z LP Kuře v hodinkách a singlu „Týden v elektrickém městě / Každou chvíli“, předcházejícímu nahrání alba, jsou i převzaté skladby od Spooky Tooth nebo Colosseum, které Flamengo hrálo na přelomu 60. a 70. let.Supraphon vyrobil upoutávku i klip k propagaci alba.V roce 2022 kapela vystoupila jako speciální host britských Jethro Tull na koncertech v Mikulově a v amfiteátru na Lokti. V České televizi byl v roce 2023 odvysílán dokument Flamengo Reunion Session – Kuře v hodinkách 50, kde se prolínají vzpomínky aktérů původní nahrávky se vstupy z koncertů obnovené kapely z roku 2022.V roce 2023 začala kapela pracovat na novém albu, kde nabídne zcela nové skladby.

 

Kdy, kde a jak vstupenku uplatnit?

1
S voucherem přijďte na místo konáníVoucher si prosím vytiskněte nebo jej ukažte na svém mobilním zařízení či tabletu.Brno, 28.01.2024 20:00Sono Centrum, Veveří 113
2
Ukažte svůj voucher na pokladněKontrola voucheru bude probíhat cca hodinu před začátkem představení na pokladně umístěné u hlavního vstupu, poté již voucher slouží jako vstupenka.