Vstupenkomat

  • Nákup
    po telefonu
    541 240 623
  • 195 vstupenekprůměrná sleva 43%
  • 56 212 Kčušetřeno nákupem u nás
  • Doručení ZDARMApohodlně na váš e-mail
  • Exkluzivní cenynejlevnější vstupenky
ÚvodRockThe Sweet v Sono Centru 2018

The Sweet v Sono Centru 2018

STÁNÍ MUSIC HALL 34 ks vstupenek
599 Kč
původně 990 Kč
sleva aktivována prodej ukončen
The Sweet v Sono Centru 2018

TATO NABÍDKA PLATÍ DO SEKTORU STÁNÍ. Ostatní kategorie v prodeji ZDE

The Sweet slaví výročí 50 let existence a míří do Sono Centra!

Po vynikajících vystoupeních na podzim 2017 se do České republiky vrací slavná britská glamrocková formace The Sweet. Skupina se proslavila v 70. letech v sestavě Brian Connolly, Steve Priest, Andy Scott, Mick Tucker a patřila k hlavním protagonistům glamrockové éry vedle Davida Bowieho, T Rex, Slade, Alice Coopera, Gary Glittera a Kiss.

Založení The Sweet se datuje do roku 1968 pod názvem Sweetshop a zanedlouho se hity kapely začaly pravidelně objevovat na špici světových hudebních žebříčků. Slavnými se staly písně Funny Funny, Block Buster, Hell Raiser, The Ballroom Blitz, Teenage Rampage, Turn It Down, Fox on the Run a Love Is Like Oxygen.

V minulosti se do Česka opakovaně vraceli, vystoupili zde např. na festivalu Masters Of Rock, v roce 2005 odehráli dvojkoncert se skupinou Slade v pražské Sazka aréně.

The Sweet se letos představí na narozeninovém koncertu v aktuální sestavě: Andy Scott, Bruce Bisland, Tony O'Hora a Peter Lincoln.

Program večera rozšíří hosté, kteří budou upřesněni již brzy!

Afterparty po skončení koncertu proběhne v nedalekém klubu Mersey, kde proběhne akce s názvem Eric Clapton Tribute with Cliff Stevens.

Předprodej vstupenek startuje v síti Ticketmaster v ceně od 790,-.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Prohlédněte si fotky z roku 2017
 

Kdy, kde a jak vstupenku uplatnit?

1
S voucherem přijďte na místo konání Voucher si prosím vytiskněte nebo jej ukažte na svém mobilním zařízení či tabletu. Brno, 15.12.2018 19:30 Sonocentrum, Veveří 113
2
Ukažte svůj voucher na pokladně Kontrola voucheru bude probíhat cca hodinu před začátkem představení na pokladně umístěné u hlavního vstupu, poté již voucher slouží jako vstupenka.