Vstupenkomat

  • Nákup
    po telefonu
    541 240 623
  • 251 vstupenekprůměrná sleva 43%
  • 69 903 Kčušetřeno nákupem u nás
  • Doručení ZDARMApohodlně na váš e-mail
  • Exkluzivní cenynejlevnější vstupenky
ÚvodRockThe Dire Straits Experience v Českých Budějovicích 2019

The Dire Straits Experience v Českých Budějovicích 2019

STÁNÍ 81 ks vstupenek
499 Kč
původně 799 Kč
sleva aktivována prodej ukončen
The Dire Straits Experience v Českých Budějovicích 2019

NABÍDKA PLATÍ DO SEKTORU STÁNÍ. Ostatní kategorie v prodeji ZDE

Turné The Dire Straits Experience 2019

Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits  - britský projekt The Dire Straits Experience  - míří opět do ČR. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu a KC Aldis v Hradci Králové, v příštím roce zavítá kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic. Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné „Brothers in Arms“, „On Every Street“, alba „On Every Street“ a „On The Night“ a legendární koncerty „Live Aid“ a „Mandela“. Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera. Vše o projektu naleznete zde www.direstraitsexperience.com.

Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely, jako „Sultans of Swing“, „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ či zasněnou “Private Investigations“, umí zahrát naprosto excelentním způsobem.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit. Vstupenky v síti Ticketmaster (www.ticketmaster.cz)

Pozvěte své přátele na Facebooku

Prohlédněte si fotoreporty z turné 2018

Kdy, kde a jak vstupenku uplatnit?

1
S voucherem přijďte na místo konání Voucher si prosím vytiskněte nebo jej ukažte na svém mobilním zařízení či tabletu. České Budějovice, 20.02.2019 20:00 Pavilon T - Výstaviště České Budějovice, Husova 523/30
2
Ukažte svůj voucher na pokladně Kontrola voucheru bude probíhat cca hodinu před začátkem představení na pokladně umístěné u hlavního vstupu, poté již voucher slouží jako vstupenka.