Vstupenkomat

  • Nákup
    po telefonu
    541 240 623
  • 249 vstupenekprůměrná sleva 43%
  • 69 305 Kčušetřeno nákupem u nás
  • Doručení ZDARMApohodlně na váš e-mail
  • Exkluzivní cenynejlevnější vstupenky
ÚvodRockBrno Hard

Brno Hard

MUSIC HALL STÁNÍ 97 ks vstupenek
350 Kč
původně 490 Kč
2 chybí k aktivaci prodej ukončen
Brno Hard

NABÍDKA PLATÍ DO SEKTORU STÁNÍ MUSIC HALL. Ostatní kategorie lze zakoupit zde.

Brněnské Sono Centrum bude hostit nový festival zaměřený na tvrdý rock a metal

Pozvěte své přátele na Facebooku

V oblíbeném Sono Centru, jehož technické vybavení poskytuje kvalitní zázemí pro konání koncertů všech žánrů a kde je téměř vždy vynikající atmosféra, vzniká nový festival Brno Hard!. Bude se konat pravidelně v červnu a klade si za cíl představovat to nejlepší z tvrdé muziky v České republice. Program prvního ročníku akce, kterou zaštítí stylově vyprofilovaný časopis Spark, nabídne kapely Debustrol, Limetal a dnes již legendární Krucipüsk.

Debustrol, thrash metalová skupina z Mladé Boleslavi, byla založena v prosinci roku 1986 kytaristou Kolinssem a bubeníkem Melmusem a patří mezi hlavní průkopníky thrash metalu na území tehdejšího Československa. Vzorem souboru tenkrát byli Slayer či Sepultura. Kapela vydala své zatím poslední, v pořadí 10. studiové album v roce 2016 pod názvem Válka a aktuálně koncertuje ve složení Kolinss (zpěv, kytara), Herr Miler (bicí), Zed (baskytara), Önslaughter (kytara).

Skupina Limetal  hrající hard rock a heavy metal byla založena na podzim roku 2015, nicméně nejedná se o žádné nováčky na scéně. Kapelu tvoří bývalí členové legendární hardrockové skupiny Citron: František „Fany“ Michalík (zpěv), Jaroslav Bartoň (kytara), Jiří Šperl (kytara) a Václav Vlasák (baskytara), které doplňuje talentovaná bubenice Veronika Lukešová (doposud vystupovala s Olgou Lounovou). Na svém kontě v tomto složení mají 2 desky.

Liberecká skupina Krucipüsk Tomáše Hajíčka se na scéně pohybuje již přes čtvrt století. Tato hardcore/thrashmetalová formace, která byla na jaře 2018 uvedena do Beatové síně slávy, vydala 1.11.2017 velmi dobře hodnocené album „Sine Amore Nihil“. V recenzi na Musicserver.cz zaznělo: „To, co dělá novinku skvělou, je ovšem především hudba. Krucipüsk v tomto ohledu působí jako polití živou vodou. Nahrávka nemá téměř žádná slabá místa a naopak předkládá velmi silné skladby.“  Je tedy na co se těšit!!

Nenechte si proto ujít první ročník Brno Hard! v Sono Centru. Bude to nesmlouvavá jízda plná hutných a našláplých songů a skvělých riffů. Předprodej vstupenek bude spuštěn v síti Ticketportal a prostřednictvím Goout.

Weby kapel: http://krucipusk.cz , cms.debustrol.cz/, www.limetal.cz/

 

Kdy, kde a jak vstupenku uplatnit?

1
S voucherem přijďte na místo konání Voucher si prosím vytiskněte nebo jej ukažte na svém mobilním zařízení či tabletu. Brno, 14.06.2019 17:30 Sono Centrum, Veveří 113
2
Ukažte svůj voucher na pokladně Kontrola voucheru bude probíhat cca hodinu před začátkem představení na pokladně umístěné u hlavního vstupu, poté již voucher slouží jako vstupenka.